Yazar

kaynarca.biz@hotmail.com

18 makale bulunmakatadır

Bizim,Yani Kaynarcamızın Yemekli Düğünleri

Bizim Düğünlerimizde her şey güzel,samimi,paylaşımcı, sahiplenme var ama tüm düğünlerimizde gerçekten ihmal edilen ve dikkat edilmmesi gereken son zamanlarda artık iyice boş verilen bir ayrıntı var.

22:56 - 17 Haziran 2018

+A

-A

Okunma: 1925

       Sevgili Kaynarcarehberim.com  okuyucuları merhabalar. Ben bu köşe yazımda kısacık ama çok önemsediğim bir detayı sizinle paylaşmak  isttedim.Gerçekten  çok önemli ve tüm Kaynarca da düğün yyemek dağıtım  olan bu sektörde hizmet veren   lokantalarımızın yada bu işi yapan organizasyon  firmalarının  konu içerisinde paylaşacağım konuyu dikkate almalarını  ve önemsemelerini diliyorum.Bizim Düğünlerimizde her şey güzel,samimi,paylaşımcı, sahiplenme var ama  tüm düğünlerimizde gerçekten ihmal edilen ve dikkat edilmmesi gereken  son zamanlarda artık iyice boş verilen bir ayrıntı var.Nemi bu ayrıntı ? davet edildiğimiz cemiyette,yemekler güzel ,lezzetli ve  tüm  detaylar düşünülmüş, hizmet eden genç çalışanlarımıız ve koordineyi sağlayan  insanlar  harıl harıl bir koşuşturmaca içerisinde tatlı bir  telaş içerisinde düğünün tüm anlalarında  hizmet ediyorlar. Fakat yemek ikkramı için davet edilldiğimiz masaların üzerlerini gerçekten   br görmek gerek,,  Çok iğrenç ve berbat bir kirlilik içerisinde olduğu ve insanın oturası gellmiyor yada oturduğunda üzeri yağlanmasın diye diken üzerinde durduğu bir hallde kalıyorsunuz.Bu ikram masallarını temiz olarak sadece sabah erken gelen davetlilerin dışında kimse birdaha temizlenmiş olarak görmüyor.  İnanın sonradan gelen davetlilerin bir çoğu  bu berbat  ve kötü gözüken maslaların üzerinnde  yemek yemeğe çalışıyor. Ben buradan bir gözlemci olarak tüm lokanta firmalarımızı ve bu işi yapan tüm organizasyon  firmallarını bu çirkin ve  hoş olmayan   ve gerçekten dıışarıdan gelen  misafirlerimize  karşı  mahçup düşüren ayrıntıya  dikkat ve önem göstermelerini ve özelliklede çalışan  dağııtıcı ve masa topluyucularını takibe almalarını ,daha hijenik bir ortamda   davetlilerin  karşılanmasını, ağırlanmasını diliyorum. Lütfen Çalışanlarınızı denetleyin ve bu konuda hassasiyeti unutmayın....İlginizi bekliyor Güzel hizmetlerinizden dolyı sizlere teşekkür ediyorum.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
hasan saka 29 Haziran 2018 17:58

sezgin kardeşim çok güzel bir konuya deginmişsin birde masaları ya sögüt gölgesine veyahut armut veya erik gölgesine kurmalarını birde bardak suları buz varillarinde saklasınlar benden önermesi

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Kaynarca Doğasıyla,Havasıyla Sizce Güzel Bir Yer mi ?

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku