Genel

Kaynarcaspor Yeni Yönetim Kurulu Hiç Durmuyor,Kolları Sıvadılar,Çalışınca Oluyor

Kaynarcaspor Yeni Yönetim Kurulu Hiç Durmuyor,Kolları Sıvadılar

Kaynarcaspor Yeni Yönetim Kurulu Hiç Durmuyor,Kolları Sıvadılar,Çalışınca Oluyor

Okunma: 1786

29 Aralık 2016 14:22
-A

+A

   Kaynarcaspor yeni yönetim kurulu hiç durmadan  kolları sıvadı ve tam mesai ile 2016-2017 yılı  ikinci yarısında oynanacak  11  maçın  yeni takviyeli kadrosunun desteğini almak adına  ziyaretlerini sürdürüyor. GÜNLERDEN KAYNARCA SPOR  slogonu ile  tüm kamu kurum ve kuruluşlarına  ziyaretler yapılarak hepimizin alnını yere eğdiren kötü gidişatımızı durdurmak ve hep birlikte sadece takımını destekleyen bir  taraftar ordusuyla örnek tribünler oluşturup  daha iyi ve mutlu günlere kavuşmak temennisiyle herkese kuçak açıyoruz diyen Yeni yönetim kurulu herkesin desteğini bekliyoruz dediler.Yeni yönetim kurulu  biz Kaynarcamızı en iyi şekilde savaşarak temsil eden çocuklarımızı ,gençlerimizi geri istiyoruz dediler.Yönetim kurulu Sakarya Askf Başkanı Yaşar Zımbayı da makamınmda ziyaret ettiler.
      Kaynarca spor Kulüp Başkanı Nahit Usta : Neolursa olsun tüm kalbimle bu gençlerimiz yeniden Kaynarcamızı uyuyan uykusundan uyandıracak ve gerek deplasmanda gerekse kendi saha ve seyircimizin önünde  bizleri gururlandırarak alacakları puan ve puanlar ile  ikinci yarı üst sıralara getireceklerdir. Teknik patronumuz Sezgin Tutar Tam yetki ile çalışmalarını sürdürüyor. Hocamızın Yardımcısı İlker İlhan olurken, Alt yapı antrenörleri olarakta  Erkan Sevil ve Uğur Özer  görev yapacaklardır. Genel kaptanımız Hasan Nergis,takım sağlık uygulama  danışmanlığı aynı andada takımın kaleci antrönörlüğüne Yusuf Bozkurt görevlendirildiler.
       Başkan Usta : Yönetim kurulu görevlerimiz içerisinde  tecrübelerinden ve deneyimlerinden yararlanmak istediğimiz  üyelerimizden Mahmut Özer Organizasyon ve idari işler sorumluğuna, Yahya özer sportif işler sorumluluğuna  getirilerek  takımımız tam bir ekip çalışması içerisine alınmıştır. Ziyaretlerimizde Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin, Kaynarca Belediye başkanı Zeynur Özel, İlçe Garnizon komutanı Kamil Aksoy ziyaret edilirlken,Kaynarca Yapı Dekarasyon  sahibi Erkan Kurt, İlçe Cp yem  sahibi Adnan bey, İlçe Sütbirliği Başkanı Menduh Özdemir esnafalrımız ve kamu kurum ve kuruluşşalarını ziyaretlerimize başladık. Umuyoruzki azcok demeden herkes taşın altına elini koyacak ve  bu yürekten destekler ile biz hakettiğimiz yerde kalarak bir sonraki sezonada süper bir ekiple süperde gurur duyacağımız  sonuçlar alacağız dedi.
       Kaynarca spor  İdari işler Direktörü Kadir Yazgan  :   Kaynarcasporda öncelikle görev almanın sorumluluğunu bilmek gerek, ne olursa olsun Kişiler değil  Kaynarca halkı sporu seveniyle sevmeyeniyle el ele vererek bu kötü gidişimizin solandırılması ve sportif anlamda heyecan duyduğumuz ve keyif aldığımız maçları izlemek takımımızı centilmence desteklemek adına hep birlikte destek vererek  layık olduğumuz yerde parmakla gösterilen centilmen  bir takım ve taraftar ordusuyla Sakaryada marka olmayı devam ettirmeliyiz.Gerçekten bunu yapabiliriz ve yapacağızda dedi.Kadir Yazgan Ziyaretlerinde gösterilen ilgiyede teşekkür etti
       Kaynarca spor Futbol Şube Sorumlusu Sedar Koç : Öncelikle yeni birlikteliğimiz hepimize hayırlı olsun. Kaynarcaspor  benim AKINKOÇ aileme pekte uzakdeğil. yıl 1985 ve Kaynarcasporumuz ilk resmi  karşılaşmasında AKINKOÇ F:B  yazılı reklam ile  çıkmışlardı.Ailem ozmandan beri Kaynarcaspor u  yakinen takip ediyor. Doğmadığım o yıllardan itibaren her zaman destek verdiğimiz ve vermeye devam edeceğimiz kaynarcaspor kulübünde hizmet yapmakta nasip oldu. Heyecanlarına ortak olduğum Başkanıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür edeken ,bizleri buraya layık gören tüm delegasyonada teşekürlerimi borç bilirim.Herşey Kaynarcaspor için diyorum .Emin olunki negerekiyorsa onu yaparak hep birlikte istediğimiz arzu etiğimiz yerlerde kalarak gereğini yapacağız. Sadece Yüreğini ortaya koymuş centilmence takımını heryerde destekleyen bir taraftar ordusuna ihtiyacımız var.Buda kaynarcadada en kolay iş diye düşünüyorum. Teknikekip Hocamız Sezgin Hoca çok tecrübeli ve  çok etkin bir isim kendisi ve ekibine kesinlikle güveniyor  ve tam destek ile kendisini ekibini destekliyoruz. Genel Kaptanımız tam bir profoyonel gibi çalışarak takım ve bizler arasında mekik dokuyor,kendisi gerçekten çok büyük hizmetler veriyor onuda  tam desteğimizle destekliyoruz.Tecrübelerinden yaralanmayı çok istediğimzi iki  abimiz Mahmut Özer ve yahya Özer ilede çok daha güçlü  çalışarak istediğimiz hedefe kesinlikle varacağımızı düşünüyorum dedi. Koç Destek veren herkesede teşekkür etti.
          Kaynarca spor Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu  B. Safa Kaymak : Takımımız gerçekten çok ani çıkışlarla kendini toparlamaya başladı. Gerek kamu kurum ve gereksede esnaflarımızda ve halkımızdan gelen olumlu maddi ve manevidestekler ilede  çok çabuk bir ivedilkle  rahatladık ve düşündüğümüz, uygulamasını başlattığımız birlikteliğin  çalışmalarada yansıdığını gördük. Kaynarcaspor bundan böyle Basın  anlamında tüm  diyolok ve çalışmaları  başarıyla yürüterek, hem tanııtım, hemde  iletişim anlamında en iyi şekilde hizmet verecek  çalışmaları yürütmeye başlamıştır. Öncelikle  Bizleri herkonuda tam destek ile tamamlayan  kale gibi arkamızda duran Kaymakamımız Kemal Şahin 'e , Kaynarca Belediye Başkanımız Zeynur Özel 'e  Garnizon Komutanı Kamil Aksoy ve Emniyet Amirimiz Sait Özmen e çok teşekkür ediyorum. Sonrasında ziyaretlerimizde bizitamamlayan destek veren tüm esnaf arkadaşlarda çok teşekkür ediyorum dedi. Kaymak , çok yakında  kaynarcaspor  o bilinen yerde, bilinen kalitesinde olacaktır dedi.
           Kaynarca spor Malihizmetler sorumlusu Ömercan Ertürk : Öncelikle genel kurulumuz hayırlı olsun. Bizleri buraya layık gören ve görev veren tüm delegasyonada teşekkkür edrim dedi. Ertürk  Kaynarca spor mutlaka  kalan maçlarında kazanan  taraf olacak ve gönlümden  geçen ilede 11 de 11 galibiyetle herkesi şaşırtacaktır. Ben  gaençarkadaşlarıma güveniyorum .Teknik ekip, genel kaptan,yönetim kurulu ,sporcular, halkımız hep birlikte biz bu işin üstesinden geleceğiz diyor herkeside destek için bekliyouz dedi.
          Kaynarca spor Organizasyon ve İdari işler Sorumlusu Mahmut Özer : Emek vermeden hiç birşey olmaz,kimi maddi kimi emeği, kimide aklınla ,kimide  dostlarıyla olan iyi ilişkileri sayesinde  destek alır ,verir veya bulur.Kaynarcaspor için kim elinden gelipte  destek vermiyorsa o  buişin özünde   basit insan konumundadır. Hiç kimseyi yargılamadan,kişiliini  farklı algı olaylarıyla özdeşleştirmeden yüreğinle nasıl destek verirsen ver ama gönülden ver.Durum ne olursan olsun  işte bizim  gümüz  günlerden KAYNARCASPOR olsun. Güler yüzlü cesur ve takımına sahip çıkan bir taraftar ordusu ile bu takım neler yapar neler.Bizi göreve layık gören  tüm yönetim kurulu üyelerimize,herzaman müthiş desteğini veren Kaymakamımız Kemal Şahin , Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Komutan Kamil Aksoy ve Emnite Amiri Sait Özmenede çok teşekkür ediyorum . dedi

         Kaynarca spor Sportif Direktör : Yahya Özer : Kaynarcasporumuza yeni yönetim kurulumuz  hayırlara vesile getirsin. Emek vermek çok çalıkmak zamanı şimdi. Günlerden KAYNARCA SPOR zamanı  herkese teşekkür ederken mutlaka maddi manevi desteklerinizle tribünlerde çocuklarımızla birlişkte olun onları destekleyin diyorum dedi.Özer bu çocuklar hepimizin çocuları ve bu formayı nerde nasıl terletirlersede  ben o terli formalarıyla onları kucakalr sırtıma alır taşırım. Sevdamız  ın adı KAYNARCASPOR  dedi.
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

 • Genel
 • Türkiye
 • Öne Çıkan Firmalar
 • Ekonomi
 • Teknoloji
 • Duyurular
 • Kaynarcaspor
 • Kaynarca Emlak
 • siyaset
 • Cenaze

ANKET

Kaynarca Doğasıyla,Havasıyla Sizce Güzel Bir Yer mi ?

 • * Evet : 570 Oy (%20)

 • * Hayır : 534 Oy (%18)

 • * Fena Değil : 805 Oy (%28)

 • * Daha Güzel Olabilir : 986 Oy (%34)

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku