Genel

Kaynarca'ya Şehir Parkı !

Şehir Parkımız Hayırlı Olsun

Kaynarca'ya Şehir Parkı !

31 Temmuz 2015 15:18
-A

+A

Kaynarca Belediyesi tarafından yaptırılan ve projesi devlet desteğiyle tamamlanan Şehir parkı hizmete girdi.
 
Kaynarcalıların yoğun ilgi gösterdiği Şehir parkında her yaş grubu insanın spor yapabileceği tüm spor aletleri mevcut olup özellikle çocukların keyif alacagı oyun bölümleri ilgi çekiyor.
 
Ayrıca ailelerin gelip oturabileceği alanlarda düşünülmüş olup Şehir Parkı Şehri Bahçe ve Esentepe konutları arasında bulunan bayrak tepe diye geçen 5 dönüm alana kuruldu.
 
Belediye Başkanı Zeynur Özel konu ile ilgili yaptığı açıklamada : İlçemizde böyle bir Şehir Parkına ihtiyacımız vardı , Uzman ekiplere hazırlattığımız proje sonunda şahane bir eser ortaya çıkmış oldu ilçemize hayırlı olsun dedi.

Kaynarca'ya alt yapı müjdesi !
 
Başkan Özel ilçe'de yaşanılan alt yapı sorununa dikkat çekerek : Çok yakında Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan proje ile alt yapı çalışmaları ilçemizde başlayacak olup , çalışmalar bittiğinde ilçede alt yapı sorunu ortadan kalkacak ve derelerimizden temiz su akacaktır dedi.

Haber Murat HAZER

 
Anahtar Kelimeler : şehir parkı, çocuk parkı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
m.kocaoglu 30 Eylül 2015 12:21

evet guzel 1 park olmuş ama ne yazıkkı bu kultursuzluk (cahıllık ) boyle guzel alanların nasıl korunacagını yada bılerek zarar verenlere ne demelı oradakı tuvelet kapılarını kıranları plastık kaydırakları yakmaya çalışanları ve çevreyı kırletenlerı esef ve nefretle kınıyorum koruyacagımız yerde z arar verıyoruz yazıklar olsun onları kıranlara ve kırmasına da engel olmıyan bır kaç kendını bılmez ıt ukela ne desem az boylelerıne bence bunları yakalyıp adalet onune çıkarmak lazım halkın ve kamu malına zarar vermekten fazlasıyla odetelımkı başkalarına ders olurr. 1 de sayın beledıye başkanımızadan rıcam kış gelıyor gelmeden golet yolunun d selden zarar goren kanalları açıp yolu daha duzgun hale getırmesını rıca edıyorum ne olur bu guzel mesıre yerımızın de derlenıp toparlansa daha ıyı olmaz mı buyuk şehır yatırımlarını karasuya yapmış kaynarca buyuk şehırın uvey evladımı sayın toçoglu sızden rıcam kaynaracayada bıraz gonul verıp hızmet ler verın LUTFEN

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku