Genel

Kaynarca Sporda Ali Osman Halil Dönemi Başladı

Kaynarca Sporda Ali Osman Halil Dönemi Başladı

13 Şubat 2020 16:42
-A

+A

 
8 Şubat 2020 Cumaertyesi günü tek listeyle gidilen kongreden sonra ilk toplantısını yapan Kaynarca Spor yönetimi aşağıdaki şekilde görev bölümü yaptı.
Ali Osman Halil başkanlığındaki yönetimde görevler şöyle belirlendi:

As Başkan Ahmet Sağır,
Başkan Yardımcısı Hakan Sarıca,
Genel Sekreter Furkan Onkun,
Genel Kaptan Beytullah Teke,
Basın Sorumlusu Fahri Kuş,
Reklam Sorumlusu Yücel Ahmet Ak,
Sağlık Sorumlusu Nizamettin Bayraktar,
Altyapı Sorumlusu Orhan Özer,
Üyeler Bülent Yenilmez, Adem Soysal.

 
Denetim Kurulu ise
İhsan Erkul,
Burhanettin Hazer,
Sezgin Tutar. 


 
 Başkan  Ali Osman Halil,: 1985 yılında kurulan Kaynarca sporumuza bugüne kadar emek veren gönül veren tüm  başkan ve  yöneticilere teşekkür ediyorum,  8 Şubat 2020 cumartesi günü yaptığımız olağan genel kurula katılarak bizlere dfestek vererek , gösterdikleri ilgi alaka ile birlikte bizlere  güvenlerini boşa çıkarmayacağız. Kaynarca Spor'un ilçemizi en iyi şekilde temsil etmesi ve iddialı hale gelmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz" İlk olarak mali yapılanmayı  yenide düzenleyerek  bütcemizi oluşturmak ve akabilinde   gündemde olan A Takımımızın kalan 6 maçında istediğimiz puanları alarak  playof oynamak istiyoruz. 130 civarında mevcut tüm üyelerimizi tek tek ziyaret ederek üye güncellemesi  ve yeni aidat sistemimizxi üyelerimiz ile paylaşaacağız..Yönetim kurulumuzca belirlenecek aidatlar ile gelirlerimize  katkı sağlamayı hedefliyoruz. Playofları garantilediğimizde bir veya iki oyuncu alarak kulübemizi  güclendirmeyide planlıyoruz.Bu konuda sporun herzman yanında olan  sporun her branşını destekleyen Belediye başkanımız Murat Kefliye  ve tüm spor sever halkımıza   teşekkür ediyor ve aynı zamandada maddi manevi desteklerinide bekliyoruz.diye konuştu. 
Kaynarca Spor camiasındaki tüm grupların onayını alarak ortak aday gösterilen Ali Osman Halil 1981 yılında Sakarya Kaynarca'da doğdu. Kaynarca Soförler ve Otomilciler Odası Başkan Yardımcısı. Ulaşım, tavukçuluk işleri yapıyor. Turnalı köyünde oturuyor. İyi bir Trabzor taraftarı olan ve maçlarını kaçırmamak için sık sık Trabzon'a giden Ali Osman Halil Evli 1 çocuk babası.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Metin Akyıldız 13 Şubat 2020 19:59

Başarılar dilerim allah utandirmasin

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

 • Genel
 • Türkiye
 • Öne Çıkan Firmalar
 • Ekonomi
 • Teknoloji
 • Duyurular
 • Kaynarcaspor
 • Kaynarca Emlak
 • siyaset
 • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku