Genel

Kaynarca Muharip Gazileri Yeni Yerine Kavuştu

Kaynarca Muharip Gazileri Yeni Yerine Kavuştu

Kaynarca Muharip Gazileri Yeni Yerine Kavuştu

23 Haziran 2020 15:25
-A

+A

       İlçemiz merkezinde faaliyet gösteren Sakarya Muharip gaziler derneği temsilciliği yeni yerine kavuştu.Başkan  Aziz Çelebi ve yönetim kurulu  daha öncesinde Belediye Başkanı Murat Kefliyi makamında ziyaret ederek derneklerinin aktif halde yürütülmesi için belediyeye ait bir binanın tahsis talebinde bulunmuşlardı. Belediye Başkanı Murat Kefli derhal konuyla ilgilenerek kısa bir süre içerisinde atıl bulunan merkez camiisi altındaki bir dükkanı muharip gazilerimizin talepleri doğrultusunda bakım onarım ve  eksikliklerinin giderilerek hazır hala getirilmesini sağlamıştır. Belediye Başkanı Murat Kefli,Belediye Başkan yardımcısı Ali Akgünoğlu,Sakarya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Erol Demir ve yönetim kurulu, Emniyet Amiri Başkomser Şükrü Çetinkaya, Merkez mahalle muhtarı Azizi Şeker,Kaynarca Muharipgazileri  ve merkez camii esnafı katıldı.
           Kaynarca Belediye Başkanı Murat KEFLİ :  Öncelikle  Türkiye Muharip gaziler derneğinin Sakarya kaynarca temsilciliğine yeni bir mekan kazandırdığımız için  gerçekten çok mutlu oldum. Sevgili Aziz Çelebi abim ve çok kıymetli yönetim kurulu  beni ziyarete geldiklerinde dernek için yer   talepleri karşısında hiç teretdüt etmenden, talimat verdim ve en kısa zaman içerisindede  tüm bakımları yapılarak , Kaynarca Muharip gaziler derneği hizmet binasını kendilerine teslim etmiş oldum. Tarafıma uygun gördükleri o çok kıymetli plaketide  odamızın en güzel yerinde saklıyacağımızıda kendilerine  sözledim. Ben kendilerine çok teşekkür ediyor ve hayırlı olsun diyorum.
           Kaynarca Muharip gaz,ler derneği Başkanı Azizi ÇELEBİ : Sevgili başkanım  Murat Kefliye gerçekten  şahsım ve yönetim kurulu arkaşalarım adına çok teşekkür ediyor kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Belediye başkanımızın bizimle gerçekten çok yakınen ilgilenmesi bizleri çok mutlu etti. Vatanı için Kıbrıs toprakların savaş vermiş ömrünü vermiş tüm silah arkadaşlarımız adına kendisine  birkez daha böylesigüzel bir mekanı bizlere kazandırdığı için teşkkür ediyor saygılar sunuyoruz.dedi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku