Genel

İnananlar,Büyük Düşünenler Başarıyor,Şampiyon Kupasını Aldı

İnananlar,Büyük Düşünenler Başarıyor,Şampiyon Kupasını Aldı

İnananlar,Büyük Düşünenler Başarıyor,Şampiyon Kupasını Aldı

17 Haziran 2019 10:28
-A

+A

     Kaynarcamızın  Büyükyanık mahallesi futbol takımı uzun yıllar sonra Sakarya amatör spor birinci amatör kümeye şampiyon olarak yülselmenin mutluluğunu  muhteşem taraftarıyla an ve an yaşadı. Sakarya basınınında ilgi gösterdiği Büyükyanıkspor - Yıldırım spor  playof mücadelesi nefesleri kesti. İki kaliteli takımın futbol savaşında maçı 2-1 kazanan Büyükyanıkspor  playof şampiyonu olarak birinci amatör kümeye yükselmeye hakkazandı. 
    Şampiyonluk maçını Kaynarca Belediye başkanı Murat Kefli, Belediye Başkan yardımcısı Ali Akgünoğlu,Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Ak parti İlçe Başkanı Ahmet Köseoğlu,Kaynarca Muhtarlar derneği başkanı Türkan Öner ve  500  civarında taraftar izledi.
     Büyüükyanık spor Kulüp Başkanı Burhan Sağır :  Uzun yıllardan beri sakarya amatör futbolunda takımımız 2 nci amatör kümede mücadele ediyordu. Bizler ben ve yönetim kurulumuz,Antrönerimiz Mustafa Topal ve Teknikdirektörümüz Sezgin Tutar ile birlikte çok iyibir ekip çalışması ile bu güzel anlamlı gecede şampiyon olarak birinci amatör kümeye yükselmenin mutluluğu ve sevinç yaşerken bir okadarda duygulu anlar ile çom mutlu oldum.Bu süreçlerde özellikle futbolcularıma ve onların ailelerine  yaptıkları fedakarlıklardan dolayı, ayrıca Teknik heyetimizde özellikle çok emeği olan  herşeyimiz Mustafa Topal hocamıza, Teknik sorumlumuz çok kıymetli hocamız Sezgin Tutar  a,Ak Parti İlçe Başkanımız Ahmet Köseoğluna,Belediye Başkan Yardımcımız Mustafa Özer e,Belediye Başkan yardımcımız Ali Akgünoğluna,Hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan maddi manevi tüm desteğini bizlere esirgemeyen  bizzat maçlarımıza katılarak bizleri onurlandıran belediye başkanımız  Murat Kefliye,bizleri her daim destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.
      Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli : Kaynarcamızın iki futbol takımı var. Birisi Merkez Takımımız Kaynarca spor diğeride bu akşam muhteşem bir  oyunla hak ederek  şampiyon olan Büyükyanık sporumuz. Birinci amatörde iki takımımız oldu .Futbolcularımız bugün bizlere gerçekten çok güzel bir şampiyonluk hediye ettiler. Ben emeği geçen başkata  Külüp başkanımız Burhan Sağır ve yönetim kurulunu,Teknik heyetimizde antrönörümüz Mustafa Topal ve Teknik direktörümüz Sezgin Tutar a, tüm futbolcularımızı ve muhteşem seyircimizi tebrik ediyor birinci amatör kümede başarılar diliyorum dedi.
       Büyükyanık spor un şampiyonluk kupası Sakarya Amatör kulüpler Federasyonu Başkanı  Yaşar Zımba Tarfında kaptam Ömer e teslim edildi ve gece çeşitli kutlamalar ile son buldu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku