Genel

Başkan KEFLİ,KABET 'i Makamında Ağırladı,Beyaz KELEBEKLER İsmini Verdi

Başkan KEFLİ,KABET 'i Makamında Ağırladı,Beyaz KELEBEKLER İsmini Verdi

Başkan KEFLİ,KABET 'i Makamında Ağırladı,Beyaz KELEBEKLER İsmini Verdi

12 Mart 2020 15:20
-A

+A

Kaynarca Belediye Başkanı Murat KEFLi, Kaynarca Belediye Tiyatro Ekibi KABET i makamında ağırladı. Başkan Kefli : Gerçekten son zamanlarda sizler  Kaynarcamızı her alan da en iyi şekilde temsil ediyor topluma verdiğiniz o güzel mesajlar ile de iz bırakıyorsunuz. Sizlerin bu hareketi İyilik hareketidir,ben bu güzel anlamlı ve fedakarca ,hiç bir beklentiniz olmadan yaptığınız   başarılı çalışmaları ismini yani KABET e ilave olarak Beyaz Kelebekler ismini ilave ediyorum ,dedi. Başkan KEFLİ sizlere  ,ailelerinize ve KABET için uğraş veren  hizmet eden herkese teşekkür ediyor  herzman  maddi manevi yaninizda  sonuna kadar olmayada  devam edeceğimiz beyan ediyorum ,dedi. Kaynarca Belediye Tiyatrusu Kabet Genel Koordinatörü Sezgin Tutar : Belediye Başkanımıza  ve Tüm kamu kurumlarımızdaki müdürlerimize  yapmış oldukları destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz.Herzaman İyilik hareketimiz devam edecektir.KABET anlamaya çalışmak bile nekadar güzel bir hizmet olduğunu görmek demektir.Tüm gençlerin yanında yetişkin tüm arkadaşlarımızı oyuncu olmak için davet ediyoruz,içinizde  sahne hevesi varsa derhal bizimle iletişime geçin diyoruz.KABET Yazar ve Yönetmeni Suzan TUFAN : Belediye Başkanımız Murat Kefli Kabet Kaynarca ekibimizi Sakarya'da orhan gazi kültür merkezinde oynadığımız oyunumuzun ardından başarımızı kutlayarak teşekkür etti.
 
Başkanımız "bizlerle gurur duyduğunu ve bizlerin iyilik ,güzellik örneği olduğumuzu ilçemizi güzel temsil ettiğimizi "söyleyerek sizleri ben beyaz kelebeklere benzetiyorum her gitiğiniz yere güzellikler götürüyorsunuz,topluma doğru mesajlar veriyorsunuz " size ben "BEYAZ KELEBEKLER" adını koydum dedi.
 
Bizlere her zaman destek olacağını ve ekibimin ,çocuklarımın özel çocuklar olduğunu çıkarsız menfaatsiz yıllardır ilçemiz için örnek olduklarını söylemesi bizleri çok mutlu etti.
 
Bizlerde sayın Belediye Başkanımız Murat Kefli'ye bizlere destek olduğu için çok teşekkür ediyoruz.
 
"Tiyatro bir şehrin ocak başıdır.orada en güzel masallar söylenir,en gerçek sözler duyulur..dedi.
 
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku