Genel

KAYNARCA MİMAR SİNAN ORTA OKULUNUN HAZIRLADIĞI 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçemizde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı Kaynarca Mimar Sinan Orta Okulu öğrencilerinin Muhteşem sunumlarıyla gerçekleştirildi.

KAYNARCA MİMAR SİNAN ORTA OKULUNUN HAZIRLADIĞI 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Okunma: 923

10 Kasım 2013 16:31
-A

+A

       Kaynarca Hükümet konağı önünde saat 20.45 te toplanan protokol,öğrenciler ile birlikte Kaynarca Mimar Sinan Orta Okulunun gerçekleştirdiği Anma programı, Sunuculuğunu Satıl Harun Arslan’ın yaptığı çelenk sunma ile başladı. Saatler 09.05 gösterdiğinde saygı duruşu ve sirenlerin çalınması ile birlikte istiklal marşı ile son buldu. Programın devamı Kaynarca Esnaf Odası toplantı salonunda saat 09.30 da başladı.
 
      Sunuculuğunu Mehtap Eroğlu ve Burcu Teslim ‘in yaptığı anma programında saygı duruşu istiklal marşı ile başlayarak, Mimar Sinan Öğretmenlerinden Murat Terim ‘in günün anlam ve önemini belirten konuşması, Atatürk ile ilgili sunum, Mimar Sinan 6/E sınıfı öğrencilerinden Sevdanur Cebesoy’un Mustafa Kemal’i düşünüyorum isimli şiiri, 7B sınıfı öğrencilerinden Dilek Altıntaş Atatürk isimli şiiri, 7 B sınıfı öğrencilerinden Meysa Atlı’nın Atatürk’ten son mektup isimli şiiri,Mimar Sinan Ortaokulu 5 C sınıfı öğrencileri Atatürk’ün ilkelerini sundular,6 E sınıfı öğrencilerinden Şevval Köse Atatürk inkılaplarını   sundu. Okulun 8 A sınıfı öğrencilerinden Doğukan Taşkan ve Yaren Arı dünya liderlerinin Atatürk hakkındaki düşüncelerini aktardılar.Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ataya cevabını Okul öğretmenlerinden Murat Terim ile öğrenciler okudular. Kaynarca Mimar Sinan Ortaokulu müzik öğretmeni kend,i çaldığı canlı müzik ile birlikte okul korası Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdiler. Oldukça başarılı ve akıcı geçen anma programında tek üzücü şey halkımızın diğer milli günlerde olduğu gibi bugünde fazla ilgi göstermemeleri oldu.
        Kaynarca Mimar Sinan okul Müdürü Ercan Özturhan , Okul Müdür Yardımcısı Kamil Önder’in   organizasyonu ile Okul öğretmenlerinin ve4 öğrencilerinin başarılı ve akıcı çalışmaları herkes tarafından  olumlu karşılandı.. Okul Müdürü ÖZTURHAN : Başta Okul Müdür Yardımcımız Kamil Önder ve Okulumuzun tüm öğretmen ve öğrencilerimizin  bugün hazırlayıp sundukları programın aksamadan akışından ve başarılı sunumlarından dolayı her birini ayrı ayrı tebrik ediyor kutluyorum. Dedi. Bizde kaynarcarehberim.com ailesi olarak   Atatürk’ün bu özel anma programında emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.
        
 
     Hükümet Konağı önündeki programa İlçe Kaymakamımız Huriye Küpeli Kan,Kaynarca Garnizon Komutan Vekili Ömer Yavuz , İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Onur Ustali, İlçe Emniyet Amiri Deniz Engin, Kaynarca Ak Parti İlçe Başkanlığını vekaleten Şükrü Haliloğlu, CHP İlçe Başkanı Sezai Şeker,MHP İlçe Başkanı Mustafa Boğaz,Belediye Meclis Üyesi Seçkin Kanyılmaz,İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Başarı, İlçe Malmüdürü Nermin Zorba,İlçe Milli Eğitim Müdürü Hidayet Tekin yazıcı,İlçe Müftüsü Eyüp Orhan,İlçe Tarım Müdürü Ali Ulvi Özerdem,Özel İdare Müdürü Adnan Kumru,Sosyal yardımlaşma Müdürü Ergün Yiğit,Nüfus Müdürü Burhan Akansel ,Orman İşletme Şefi Adem Suna ,Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.
 


 

Kaynak : 0

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

 • Genel
 • Türkiye
 • Öne Çıkan Firmalar
 • Ekonomi
 • Teknoloji
 • Duyurular
 • Kaynarcaspor
 • Kaynarca Emlak
 • siyaset
 • Cenaze

ANKET

Kaynarca Doğasıyla,Havasıyla Sizce Güzel Bir Yer mi ?

 • * Evet : 835 Oy (%20)

 • * Hayır : 792 Oy (%19)

 • * Fena Değil : 1162 Oy (%27)

 • * Daha Güzel Olabilir : 1443 Oy (%34)

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku